Menu
Your Cart

LABORATUVAR VE ATÖLYELER

Acil Boy ve Göz DuşuAcil boy ve göz duşu hem el hem de ayakla açılabilmektedir. Çift başlık vardır. Başlıklar yumuşak plastikten imal edilmiştir. Göze zarar vermemesi için su şiddetini ayarlar. Toz koruma kapakları suyun etkisiyle kendiliğinden açılabilir. Stand borusu paslanmaz çelikten diğer parça..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Ahşap ve Metal AtölyeleriDoğasıyla ve dokusuyla canlı bir materyal olan ahşap; çocuğu doğaya yakınlaştıran, doğa sevgisi ve saygısını aşılayan bir malzemedir. Ham maddesi metal olan geleneksel el sanatlarının kökeni kültürümüzde çok eskilere dayanmaktadır. Bu atölyede metal ve ahşap malzemeler tanın..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Bilgisayar AtölyeleriBilgisayar atölyelerinde bilgisayar kullanımı, donanım, kodlama,  yazılım ve tasarım gibi konularda eğitimler verilmektedir...
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Çeker OcakDüz PanelGövde 1,2mm galvanizli sacdan üretilmiş olup yüzeyi elektrostatik boya ile kaplanmıştır. G-LAB tezgahlıdır.Düz tip kontrol paneli mevcuttur. emiş için hızı ayarlanabilir 1060m3 fan moturu bulunmaktadır. Dahili aydınlatma ve iki adet topraklı k apaklı priz vardır. su ve gaz fitting..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Çeker OcakKule Panel / EkonomikÜçgen kule tipi medyacell kontrol panel sistemi mevcuttur.Gövde 1,2mm galvanizli sacdan üretilmiş olupyüzeyi elektrostatik boya ile kaplanmıştır. 120/150/180 x 90 x 220h cm ebatlarında olabilmektedir. G-LAB tezgahlıdır. Emiş için hızı ayarlanabilir 1060m3 fan moturu bu..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Drama AtölyesiDrama ve eleştirel düşünce atölyesi ile günlük yaşamda ve öğrenme sürecinde olaylara, durumlara ve olgulara eleştirel yaklaşabilme, bunları doğru analiz edebilme, eldeki verileri en verimli şekilde yorumlayabilme ve doğru kararlar verebilmeye ilişkin becerilerin kazandırıldığı atölyedi..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Enerji Dağıtım ve Ana Kumanda ÜnitesiAS3000 (Öğretmen Ünitesi)Her türlü laboratuvarda öğretmen ve kumanda ünitesi olarak kullanılabilir. Gövdesi galvanizli sacdan üretilmiş olup yüzeyi elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Üzerinde bir adet ithal su musluğu, bir adet tek yönlü hızlı kaplin emniye..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Enerji Dağıtım ve Ana Kumanda ÜnitesiAS1500-NE (Öğretmen Ünitesi)Fizik laboratuvarlarında öğretmen ve kumanda ünitesi olarak kullanılabilir.Üzerinde üç adet IP54 kapaklı priz, bir adet 1,5-3-6-9-12V kademeli AC, 0-15V DC hassas ayarlı 5A güç kaynağı, dört adet dijital gösterge mevcuttur. Ayrıca bir ..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Etkinlik Atölyesi..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Fetemm Atölyesi FeTeMM; teorik bilginin uygulamaya, ürüne ve yenilikçi buluşlara dönüştürülmesini amaçlayan, öğrencilerin fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik derslerinde öğrendikleri bilgileri bir bütünün parçası olarak görmelerini sağlayan dünyada birçok ülkenin öğretim programların..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Giyinme DolaplarıSoyunma dolapları, yarım kapı veya boy kapılı, her bölümde elbise asma aparatlı ve kilitlidir. Her kapıda havalandırma panjuru ve isimlik mevcuttur. Soyunma dolabı imalatı, Dkp saçdan yapılmaktadır, bu modellerde ahşap aksam yoktur. Dolap imal edildikten sonra elektrostatik toz boya..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Görsel Sanatlar AtölyesiGörsel Sanatlar Atölyesi, öğrencilerin birçok farklı sanat dalıyla tanıştıkları; kendilerini ifade edebilme becerilerini, estetik algılarını, düşünme ve el becerilerini geliştirerek özgün ürünlere dönüştürdükleri ortamlardır.Bu atölye, göze hitap eden güzellik ve zevkle i..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş Hattı