Menu
Your Cart

HAKKIMIZDA

Yüksek Kalite Anlayışımız
 

Okul mobilyalarında başlıca bulunması gereken özellikler, kullanım amacına uygun olması, kullanıcı için güvenli olması ve de uzun ömürlü olmasıdır.

Tarz olarak bu faktörleri tasarım ve üretimlerimizin odağına alarak faaliyet gösteriyoruz ve de bu alanda hakkımızda uluslararası standart olan:

– EN 1729-1: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 1: Fonksiyonel boyutlar

– EN 1729-2: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 2: Emniyet gerekleri ve deney metotları standartlarını uyguluyoruz.

 

Sürekli Ar-Ge Faaliyetleri
 

Eğitim dünyası sürekli bir değişim içindedir. Eğitim teknolojilerinin gün geçtikçe daha aktif rol oynaması ve dünyada yenilikçi eğitim sistemleri alanında yapılan faaliyetler, geleneksel okul mobilyaları ve eğitim araçlarının yetersiz kalmasına yol açmaktadır
Firma olarak hakkımızda dünyadaki hem eğitim araçları hem de yenilikçi eğitim sistemleri alanlarında gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip ederek eğitim kurumlarına inovatif ürün ve hizmetler sunmak amacıyla yoğun Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

 

Ergonomi Odaklı Projeler
 

Ortalama bir öğrenci, günde 4 saatini okul sıralarında oturarak geçirmektedir. Bunun sonucunda, okul mobilyalarının tasarımları öğrencilerin fiziksel ve de zihinsel gelişimlerine direkt etkide bulunmaktadır. 
Tarz proje olarak, bu konunun önemini göz önünde bulundurarak öğrencilerin fizyolojilerine en yüksek uyumdaki okul mobilyalarını üretmek öncelikli hedefimizdir.

 

KURUMSAL

VSTOUCH markası eğitim araçları ve ofis mobilyaları alanında dünyanın lider firmalarından VS Mobilyanın bayisiyisi olarak Eğitim arçları alanında kaliteyi ağağınıza getiriyoruz.

 

 

KİŞİYE ÖZEL PROJELENDİRMEOKUL MOBİLYALARI ÜRETİMİ
Kurumların ihtiyacı tam olarak ne ise ona göre kapsamlı bir çalışma yapıp alternatif projeler sunuyor, eşsiz okul projelerine imza atıyoruz.Fonksiyonel, estetik ve sağlam okul mobilyaları üretirken dünyadaki yenilikleri takip ederek ürün portföyümüzü sürekli genişletiyoruz.

 

OKUL İNŞAATI VE TADİLATANAHTAR TESLİM PROJELER
Sıfırdan kurulacak eğitim kurumlarına ya da tadilat ihtiyacı olan okullara inşaat ve tadilat alanında proje ve uygulama hizmeti veriyoruz.Eğitim kurumlarının kurulumundaki tüm ihtiyaçlarına cevap vererek anahtar teslim projeler sunuyor, okul açmanın zorluklarını minimalize ediyoruz.
Whatsapp Sipariş Hattı