fbpx
Skip links

Hakkımızda

TARZPROJE, ergonomik & akıllı mobilyalardan oluşan bütünleştirici çözümleriyle okul, ofis ve yaşam alanları üretir.

ERGONOMI

Tarz Proje Hakkında

TARZ Proje, ofis mobilyaları, okul mobilyaları ve akıllı tahta üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirketimiz, müşterilerine modern ve şık tasarımlar sunmak için tasarım odaklı bir deneyim konseptine büyük önem vermektedir. Bu yaklaşım, TARZ Proje'nin sektördeki rekabet avantajını korumasına ve ürünlerinin kalitesini ve çekiciliğini arttırmasına yardımcı olmaktadır.

Benzersiz Deneyim

TARZ Proje'nin tasarım odaklı deneyim konsepti, her müşteriye benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Şirketin tasarım ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamak için müşteriyle yakın bir işbirliği içinde çalışır. Bu yaklaşım, TARZ Proje'nin müşterilerine özel ürünler sunmasını ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasını sağlar.

ERGONOMI

ERGONOMI

Müşteriye Özel Konsept

TARZ Proje, konsept tasarımlarını müşterilerin ofis veya okul alanlarını özelleştirmelerine olanak tanıyarak uygular. Müşteriler, ofis veya sınıflarını modern ve şık bir görünüme kavuşturmak için TARZ Proje'nin tasarım ekibiyle birlikte çalışarak kendi fikirlerini hayata geçirebilirler. TARZ Proje'nin tasarım ekibi, müşterilerin taleplerine uygun olarak özelleştirilmiş mobilyalar tasarlar ve üretir. Bu yaklaşım, müşterilerin işlevsel, estetik ve konforlu bir ofis veya sınıf alanı elde etmelerini sağlar.

Güvenilir Tecrübe

Sürdürülebilir & Modern

TARZ Proje uzun süredir sürdürülebilir bir iş yaklaşımını tercih etmektedir. İnsanlara, çevreye ve topluma karşı sorumlu davranmakta böylece ekonomik ve çevresel açıdan mantıklı koşullar altında olağanüstü ürünler sunmakta kararlıdır.

Bizi TANIYIN

Yüksek Kalite Anlayışımız

Okul mobilyalarında başlıca bulunması gereken özellikler, kullanım amacına uygun olması, kullanıcı için güvenli olması ve de uzun ömürlü olmasıdır.

TARZ olarak bu faktörleri tasarım ve üretimlerimizin odağına alarak faaliyet gösteriyoruz ve de bu alanda hakkımızda uluslararası standart olan:

– EN 1729-1: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 1: Fonksiyonel boyutlar

– EN 1729-2: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 2: Emniyet gerekleri ve deney metotları standartlarını uyguluyoruz.

Sürekli Ar-Ge Faaliyetleri

Eğitim dünyası sürekli bir değişim içindedir. Eğitim teknolojilerinin gün geçtikçe daha aktif rol oynaması ve dünyada yenilikçi eğitim sistemleri alanında yapılan faaliyetler, geleneksel okul mobilyaları ve eğitim araçlarının yetersiz kalmasına yol açmaktadır.

Firma olarak hakkımızda dünyadaki hem eğitim araçları hem de yenilikçi eğitim sistemleri alanlarında gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip ederek eğitim kurumlarına inovatif ürün ve hizmetler sunmak amacıyla yoğun Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

AR-GE

ERGONOMI

Ergonomi Odaklı Projeler

Ortalama bir öğrenci, günde 4 saatini okul sıralarında oturarak geçirmektedir. Bunun sonucunda, okul mobilyalarının tasarımları öğrencilerin fiziksel ve de zihinsel gelişimlerine direkt etkide bulunmaktadır.

TARZ proje olarak, bu konunun önemini göz önünde bulundurarak öğrencilerin fizyolojilerine en yüksek uyumdaki okul mobilyalarını üretmek öncelikli hedefimizdir.

01

Kişiye Özel Projelendirme

Kurumların ihtiyacı tam olarak ne ise ona göre kapsamlı bir çalışma yapıp alternatif projeler sunuyor, eşsiz okul projelerine imza atıyoruz.

02

Okul Mobilyaları Üretimi

Fonksiyonel, estetik ve sağlam okul mobilyaları üretirken dünyadaki yenilikleri takip ederek ürün portföyümüzü sürekli genişletiyoruz.

03

Çevreye Duyarlı Üretim

Her tasarım ve üretim aşamasında, insan ve çevre üzerindeki olası etkileri göz önünde bulundurur ve bunları elimizden geldiğince en aza indiririz.

04

Anahtar Teslim Projeler

Eğitim kurumlarının kurulumundaki tüm ihtiyaçlarına cevap vererek anahtar teslim projeler sunuyor, okul açmanın zorluklarını minimalize ediyoruz.

Dizayn Partnerlerimiz

Guenther Behnisch

Stefan Behnisch

Stefan Behnisch

Hubertus Eilers

Hubertus Eilers

Verner Panton

Verner Panton

Richard J. Neutra

Richard J. Neutra

Egon Eiermann

Egon Eiermann

Juergen Greubel

Juergen Greubel

Nicolai Fuhrmann

Nicolai Fuhrmann

Peter Brown

Peter Brown

John Harding

John Harding

David A. Stubbs II

David A. Stubbs II

Karl Nothelfer

Karl Nothelfer

Web sitemiz kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktadır.