Menu
Your Cart

KONSEPT

TENEFFÜS DİNLENME ALANLARI

Modern okullar, okul saatlerine boş geçirilecek, dinlenme için kullanılacak ortamları da bünyesinde barındırmalı, öğrencilerin kenara çekilip ferahlayabilecekleri, kendilerine gelecekleri alanlar içermelidir.


SINIFLAR VE DERSLİKLER

Okulda geçirilen bütün gün için öğrenme alanlarında mekânın çok çeşitli amaçlarla kullanılmasını sağlayacak mobilyalara ihtiyaç vardır. Esnek kullanım olanakları sunarak mekân içinde kolayca oradan oraya götürülebilecek ve değişkenliğe yatkın mobilyadan bahsediyoruz.

KONFERANS SALONLARI

Konferans salonu çok çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmalıdır. Bu da, orada kullanılan mobilyaların, farklı kullanım şekillerine olanak vermesini gerektirir. Üst üste geçirilebilen sandalye ve masalar bu alanlarda kullanılmaya da elverişlidir.


SANAT, RESİM, EL İŞİ

Çeşitli uzmanlık dallarına ait mekânların, orada yapılacak işlere en iyi şekilde ortam hazırlaması çok önemlidir. Bir çalışma tezgâhı veya bir çizim masası mekânla bütünleşmelidir.


YEMEKHANE VE KANTİN

Yemekhanelerin veya okul kantinlerinin ihtiyaç duyduğu klasik mobilyaların yanı sıra mekanı ekonomik bir şekilde kullanan çözümler üretir, kolay hareket ettirilebilen ve yüksek esnekliğe sahip mobilyalar sunar.


Whatsapp Sipariş Hattı